"Krása má tolik významů jako člověk nálad. Je symbolem symbolů."
Oscar Wilde

Tvoje snaha k ničemu nevede

12. března 2018 v 18:08 | aptyp
A jiné podobné hlášky jsou vypouštěny z úst, pojďme ho pojmenovat třeba KK. Přestože se na to dá zvyknout, tak já si na to ještě nezvykl a docela mě to deptá. Pak mi řekne ,,nepovyšuj se!" a co dál. Člověka to postupně deptá ani nevíte jak bach si přál, aby byl chvíli tak nějak normální. Ale každý jsme nějaký a to chtě nechtě musím akceptovat, jinak by mi ze života udělal peklo. Ani tušit se nedá, jak to je příšerné. Člověk se chce pochválit, říct, jak se mu něco povedlo, ale milostpán to musí zkazit.
Je velmi těžké takto žít. Den co den. Ale co... Život jde dál a nic ho nezastaví. Ale zpátky. Mým názorem je to, že u malých dětí je roztomilé to, když si vymyšlí slova. Jenomže u KK, když není malé dítě a chodí na gympl to rozhodně roztomilý není! Už nepoužívá ani slovíčko snaha, ale dámy a pánové, KK používá slovo smaha. Ano píšu to zprávně. Prostě smaha. Občas se tomu i zasměju, jenomže já se směju téměř všemu, takže je to jedno. Dneska mi dal papírek a řekl: ,,Kompenzuj všechnu sn/mahu do tohoto papírku", tak jsem si řekl proč ne a dotknul jsem se toho papírku. Pak ten papírek roztrhal a s vítězným úšklebkem se na mě podíval. Ze začátku to bylo vtipné, ale později už vážně ne. A to mne deptá.
Jinak zatím dneska žádná hádka s matkou. YEEEEY! Vážně mě stresuje co zase najde a co se jí nebude líbit. Přestává mě to už bavit, protože to je pořád dokolečka to samý. Takže některé věci nejdou ani jedím uchem tam a druhám ven do imaginárního koše. Některé tam jsou rovnou. Tak se snad nic nestane.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama