"Krása má tolik významů jako člověk nálad. Je symbolem symbolů."
Oscar Wilde

Být milý a vstřícný je občas trochu problém

14. března 2018 v 19:13
Chlapče... Nevím jak začít. Asi znova všechno pěkně po pořádku.
Víte, naše třídní je strašně milej člověk, kterej kývne snad na vše. Učí nás matiku a chemii. No, a tak kývla i jednomu nejmenovanému studentovi pajdáku, ketrý má učit matiku a informatiku. Tuto zprávu nám sdělila někdy uprostřed týdne před jarními prázdinami, tehdá jsme ho viděli poprvý. Musím uznat, že na mě moc nezaujal, spíše na mě neudělal moc dobrý dojem. A co se stalo a nestalo? Víte, nic proti levákům nemám. Ale nepřemluvíte mě. NEMĚLI BY UČITT! Samozřejmě výjimky potvrzují pravidlo, tudíž neodsuzuju, jen konstatuji. Mám spolužáky a známé, kteří jsou fajn a jsou leváci. Ale my se nebavíme o psychice, ale o tom jak by se mělo a nemělo učit.
Píše katastrofálně. A nerozeznáš od U nebo O. I kocour píše oproti němu krasopisně. Písmo je křívé jak paragraf. A teď se podržte, nasaďte si bezbečnostní pásy a můžem. Píše s chybama. Student z pajdáku. Budoucí učitel píše takhle. Mám silný dojem, že ho příště poprosím o diplom z výšky a aby nám ukázal jeho titul. A jelikož jsem na prestižním gymplu, nemíním mít jako učitele člověky, který má v podstatě hotovou zatím jen střední. To by k nám už mohla chodit učit oktáva. Umí to, rozumí tomu, píšou rovně a hlavně PÍŠOU BEZ CHYB.
Dále už mě přestává bavit určítý primát. Je z primy. *Arture, pojď se napít, vysychaj ti hlášky* Pojďme si ho rozebrat. Abych stále nemusel psát prvák, pojmenuji ho Q. A tetno pan Q si myslí, jaký je pán, když po celé škole, když mě potká, zakřičí: ,,Artuuuuuuuuuuuur". Jeho vtipům se směje jen on sám, už ani ta jeho parta není s ním. Furt volá ,,Petře". Tak mu řekneme, že na co si hraje, když očividně žádné kamrády nemá. Ono, diplomacie je strašně nádherná věc, ale někdy musí jít nasilí dopředu, ale to už já nezařídím. O to se postará tetička karma se svým snoubencem ďáblem.
A Q se mne dneska na obědě mi řekl, že uhádne kolik vážím, když mu řeknu prvních pět čísel. Jenže člověk může říct, že to jsou nuly. A co pak? Tak jsme mu řekli, že já zjistím jsho IQ, když mi řekne první tři čísla v mínusu. To je neprůstřelné.
Asi bych si mohl udělat i nějaký pozdrav, co vy na to? Okhe, dopříště na tom zaprcuji, zatím čau!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nadalee Nadalee | Web | 29. března 2018 v 21:50 | Reagovat

Hej, tak to máš vidět našeho učitele zeměpisu :D Je to samé. Levák, píše na tabuli hrozně. Píše malým, nakloněným písmem, že to po něm musím luštit.
Zase ho tak nekritizuj :D On se určitě zlepší :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama